Karjera

Darbo pozicijų pasiūlymai

  • Gamybinio skyriaus inžinierius (-ė) - sąmatininkas (-ė)

    Darbo vieta

    • Vilnius

    Darbo pobūdis

    • Darbas su bendrastatybiniais projektais,
    • Statybos darbų sąmatų sudarymas naudojant programą "Astera"
    • Bendravimas su subrangovais ir tiekėjais,
    • Techninės dokumentacijos rengimas.

    Reikalavimai

    • Aukštasis statybinis/inžinerinis/techninis išsilavinimas;
    • Inžinieriaus -sąmatininko darbo patirtis (privalumas);
    • Kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office, Autocad ir kt.);
    • Brėžinių skaitymas;
    • Geros rusų kalbos, anglų kalbos (privalumas) žinios;
    • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
    • Sąžiningumas, kruopštumas, greita orientacija , puikūs bendravimo įgūdžiai.

    Mes jums siūlome

    • Darbo patirtis vienoje didžiausių ir sėkmingiausių įmonių Lietuvoje;
    • Karjeros, profesinio tobulėjimo galimybes;
    • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
    • Socialines garantijas;
    • Draugišką kolektyvą.

  • Darbų saugos inžinierius (-ė)

    Darbo vieta

    • Vilnius

    • Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų organizavimas, kontrolė, koordinavimas bei priežiūra,
    • Darbų saugos ir sveikatos darbuotojams mokymai,
    • Darbų saugos ir sveikatos būklės vertinimas ir prevencinių veiksmų vykdymas,
    • Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimas,
    • Vidaus audito procedūros, darbuotojų saugos ir sveikatos daliai.

    • Aukštasis universitetinis (statybos inžinieriaus) išsilavinimas,
    • 1 metų patirtis statybų srityje,
    • Saugos ir sveikatos norminių dokumentų reikalavimų žinojimas, praktinis jų taikymas,
    • Padalinių vadovų ir darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais konsultavimas,
    • Anglų, rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu (privalumas);
    • Kompiuterinis raštingumas,
    • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

  • Geodezininkas (-ė)- matininkas (-ė)

    Darbo vieta

    • Vilnius

    • Bendrastatybinių darbų bei inžinerinių tinklų visų etapų geodeziniai darbai (žymėjimas, matavimas, kontrolinės dokumentacijos sudarymas);
    • Topografinių nuotraukų braižymas;
    • Darbas visoje Lietuvoje.

    • Aukštasis/aukštasis universitetinis (privalumas);
    • Galiojantis kvalifikacijos pažymėjimas atlikti geodezinius, topografinius, kartografinius ir kontrolinius statyboje darbus;
    • Geodezinio darbo patirtis ne mažiau 2 m.;
    • Darbas su geodeziniais prietaisais: elektroniniais tacheometrais, teodolitais, nivelyrais, GPS įranga;
    • Darbas su programa Geomap 2017;
    • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

    • Visos darbui reikalingos darbo priemonės;
    • Tarnybinis automobilis, mobilus telefonas;

Gyvenimo aprašymus siųskite adresu personalas{@}alvora.lt arba skambinkite: +370 5 27 00725. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.