Šilumos ir inžineriniai tinklai

Mūsų įmonė sėkmingai užsirekomendavo inžinerinių tinklų projektavime ir montavime. Patyrę profesionalai, moderni įranga, šiuolaikiškos technologijos ir aukščiausia atliktų darbų kokybė – tai pagrindas atliekant Jūsų darbus.

Tiksli galutinio rezultato kokybės valdymo sistema leidžia mums sėkmingai susidoroti su bet kokia iškelta problema. UAB „Alvora“ siūlo ne tik atskiros inžinerinių tinklų rūšies (lietaus, buities nuotėkų, vandentiekio) montavimą, bet gali sumontuoti arba renovuoti visas inžinerines komunikacijas, įskaitant vandentiekį bei dujotiekį.

UAB "Alvora" montuoja naujas bei keičia senas (GB kanaluose ir be kanalų) šilumos trasas.

Per įmonės gyvavimo laiką sumontuota daugiau kaip 500 km šilumos trasų ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose, Rusijos Federacijoje (Kaliningrado srityje), Baltarusijos Respublikoje.

Užsienio firmų gaminami izoliuoti vamzdžiai plačiai naudojami Lietuvoje, tiesiant naujas ir renovuojant senas šilumos trasas. Tokių vamzdžių panaudojimas įgalina sumažinti šilumos nuostolius ir pailginti šilumos trasų eksploatavimo laiką. Be to šiuos vamzdžius galima naudoti tiesiant magistrales bet kokiame grunte arba itin nepalankioje aplinkoje.